Sundsvalls simsällskap

Träningskalender

Här hittar du träningstiderna för samtliga grupper, filtrera på den eller de grupper du är intresserad av.

Expand/Collapse tor apr 25 Expand/Collapse fre apr 26 Expand/Collapse lör apr 27 Expand/Collapse sön apr 28 Expand/Collapse mån apr 29 Expand/Collapse tis apr 30 Expand/Collapse ons maj 1 Expand/Collapse tor maj 2 fre maj 3 lör maj 4 Expand/Collapse sön maj 5 mån maj 6 tis maj 7 Expand/Collapse ons maj 8 Expand/Collapse tor maj 9 Expand/Collapse fre maj 10 Expand/Collapse lör maj 11 Expand/Collapse sön maj 12 mån maj 13 tis maj 14 Expand/Collapse ons maj 15 Expand/Collapse tor maj 16 Expand/Collapse fre maj 17 Expand/Collapse lör maj 18 Expand/Collapse sön maj 19 mån maj 20 tis maj 21 Expand/Collapse ons maj 22 Expand/Collapse tor maj 23 fre maj 24 lör maj 25 Expand/Collapse sön maj 26 mån maj 27 tis maj 28 Expand/Collapse ons maj 29 Expand/Collapse tor maj 30 Expand/Collapse fre maj 31 Expand/Collapse lör jun 1 Expand/Collapse sön jun 2 mån jun 3 tis jun 4 ons jun 5 tor jun 6 fre jun 7 Expand/Collapse lör jun 8 Expand/Collapse sön jun 9 mån jun 10 tis jun 11 ons jun 12 tor jun 13 fre jun 14 lör jun 15 sön jun 16 mån jun 17 tis jun 18 ons jun 19 tor jun 20 fre jun 21 lör jun 22 sön jun 23 mån jun 24 tis jun 25 ons jun 26 tor jun 27 fre jun 28 lör jun 29 sön jun 30 mån jul 1 tis jul 2 Expand/Collapse ons jul 3 Expand/Collapse tor jul 4 Expand/Collapse fre jul 5 Expand/Collapse lör jul 6 Expand/Collapse sön jul 7 mån jul 8 tis jul 9 Expand/Collapse ons jul 10 Expand/Collapse tor jul 11 Expand/Collapse fre jul 12 Expand/Collapse lör jul 13 Expand/Collapse sön jul 14 mån jul 15 tis jul 16 ons jul 17 tor jul 18 fre jul 19 lör jul 20 sön jul 21 mån jul 22 tis jul 23 ons jul 24 tor jul 25 fre jul 26 lör jul 27 sön jul 28 mån jul 29 tis jul 30 ons jul 31 tor aug 1 fre aug 2 lör aug 3 sön aug 4 mån aug 5 tis aug 6 ons aug 7 tor aug 8 fre aug 9 lör aug 10 sön aug 11 mån aug 12 tis aug 13 ons aug 14 tor aug 15 fre aug 16 lör aug 17 sön aug 18 mån aug 19 tis aug 20 ons aug 21 tor aug 22 fre aug 23 lör aug 24 sön aug 25 mån aug 26 tis aug 27 ons aug 28 tor aug 29 fre aug 30 lör aug 31 sön sep 1 mån sep 2 tis sep 3 ons sep 4 tor sep 5 fre sep 6 lör sep 7 sön sep 8 mån sep 9 tis sep 10 ons sep 11 tor sep 12 fre sep 13 lör sep 14 sön sep 15 mån sep 16 tis sep 17 ons sep 18 tor sep 19 fre sep 20 lör sep 21 sön sep 22 mån sep 23 tis sep 24 ons sep 25 tor sep 26 fre sep 27 lör sep 28 sön sep 29 mån sep 30 tis okt 1 ons okt 2 tor okt 3 fre okt 4 lör okt 5 sön okt 6 mån okt 7 tis okt 8 ons okt 9 tor okt 10 fre okt 11 lör okt 12 sön okt 13 mån okt 14 tis okt 15 ons okt 16 tor okt 17 fre okt 18 lör okt 19 sön okt 20 mån okt 21 tis okt 22 ons okt 23 tor okt 24 fre okt 25 lör okt 26 sön okt 27 mån okt 28 tis okt 29 ons okt 30 tor okt 31 fre nov 1 lör nov 2 sön nov 3 mån nov 4 tis nov 5 ons nov 6 tor nov 7 fre nov 8 lör nov 9 sön nov 10 mån nov 11 tis nov 12 ons nov 13 tor nov 14 fre nov 15 lör nov 16 sön nov 17 mån nov 18 tis nov 19 ons nov 20 tor nov 21 fre nov 22 lör nov 23 sön nov 24 mån nov 25 tis nov 26 ons nov 27 tor nov 28 fre nov 29 lör nov 30 sön dec 1 mån dec 2 tis dec 3 ons dec 4 tor dec 5 fre dec 6 lör dec 7 sön dec 8 mån dec 9 tis dec 10 ons dec 11 tor dec 12 fre dec 13 lör dec 14 sön dec 15 mån dec 16 tis dec 17 ons dec 18 tor dec 19 fre dec 20 lör dec 21 sön dec 22 mån dec 23 tis dec 24 ons dec 25 tor dec 26 fre dec 27 lör dec 28 sön dec 29 mån dec 30 tis dec 31 ons jan 1 tor jan 2 fre jan 3 lör jan 4 sön jan 5 mån jan 6 tis jan 7 ons jan 8 tor jan 9 fre jan 10 lör jan 11 sön jan 12 mån jan 13 tis jan 14 ons jan 15 tor jan 16 fre jan 17 lör jan 18 sön jan 19 mån jan 20 tis jan 21 ons jan 22 tor jan 23 fre jan 24 lör jan 25 sön jan 26 mån jan 27 tis jan 28 ons jan 29 tor jan 30 fre jan 31 lör feb 1 sön feb 2 mån feb 3 tis feb 4 ons feb 5 tor feb 6 fre feb 7 lör feb 8 sön feb 9 mån feb 10 tis feb 11 ons feb 12 tor feb 13 fre feb 14 lör feb 15 sön feb 16 mån feb 17 tis feb 18 ons feb 19 tor feb 20 fre feb 21 lör feb 22 sön feb 23 mån feb 24 tis feb 25 ons feb 26 tor feb 27 fre feb 28 lör mar 1 sön mar 2 mån mar 3 tis mar 4 ons mar 5 tor mar 6 fre mar 7 lör mar 8 sön mar 9 mån mar 10 tis mar 11 ons mar 12 tor mar 13 fre mar 14 lör mar 15 sön mar 16 mån mar 17 tis mar 18 ons mar 19 tor mar 20 fre mar 21 lör mar 22 sön mar 23 mån mar 24 tis mar 25 ons mar 26 tor mar 27 fre mar 28 lör mar 29 sön mar 30 mån mar 31 tis apr 1 ons apr 2 tor apr 3 fre apr 4 lör apr 5 sön apr 6 mån apr 7 tis apr 8 ons apr 9 tor apr 10 fre apr 11 lör apr 12 sön apr 13 mån apr 14 tis apr 15 ons apr 16 tor apr 17 fre apr 18 lör apr 19 sön apr 20 mån apr 21 tis apr 22 ons apr 23 tor apr 24
Hela dagen
Falu Skingames - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
lördag april 27söndag april 28
08:00 – 18:00
Falu Skingames - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Falun Skingames - SUM-SIM Yngre
lördag april 27söndag april 28
08:00 – 18:00
Falun Skingames - SUM-SIM Yngre
Falu Skingames - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
lördag april 27söndag april 28
08:00 – 18:00
Falu Skingames - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Falun Skingames - SUM-SIM Yngre
lördag april 27söndag april 28
08:00 – 18:00
Falun Skingames - SUM-SIM Yngre
Hemmaläger - SUM-SIM Yngre
torsdag maj 9söndag maj 12
08:00 – 18:00
Hemmaläger - SUM-SIM Yngre
Hemmaläger - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
torsdag maj 9söndag maj 12
08:00 – 18:00
Hemmaläger - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Hemmaläger - SUM-SIM Yngre
torsdag maj 9söndag maj 12
08:00 – 18:00
Hemmaläger - SUM-SIM Yngre
Hemmaläger - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
torsdag maj 9söndag maj 12
08:00 – 18:00
Hemmaläger - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Läger - Simiaden
fredag maj 10söndag maj 12
14:00 – 18:00
Läger - Simiaden
Läger - Simiaden+ 10-13år
fredag maj 10söndag maj 12
14:00 – 15:00
Läger - Simiaden+ 10-13år
Läger - Utmanaren
fredag maj 10söndag maj 12
14:00 – 18:00
Läger - Utmanaren
Hemmaläger - SUM-SIM Yngre
torsdag maj 9söndag maj 12
08:00 – 18:00
Hemmaläger - SUM-SIM Yngre
Hemmaläger - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
torsdag maj 9söndag maj 12
08:00 – 18:00
Hemmaläger - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Läger - Simiaden
fredag maj 10söndag maj 12
14:00 – 18:00
Läger - Simiaden
Läger - Simiaden+ 10-13år
fredag maj 10söndag maj 12
14:00 – 15:00
Läger - Simiaden+ 10-13år
Läger - Utmanaren
fredag maj 10söndag maj 12
14:00 – 18:00
Läger - Utmanaren
Hemmaläger - SUM-SIM Yngre
torsdag maj 9söndag maj 12
08:00 – 18:00
Hemmaläger - SUM-SIM Yngre
Hemmaläger - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
torsdag maj 9söndag maj 12
08:00 – 18:00
Hemmaläger - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Läger - Simiaden
fredag maj 10söndag maj 12
14:00 – 18:00
Läger - Simiaden
Läger - Simiaden+ 10-13år
fredag maj 10söndag maj 12
14:00 – 15:00
Läger - Simiaden+ 10-13år
Läger - Utmanaren
fredag maj 10söndag maj 12
14:00 – 18:00
Läger - Utmanaren
Norrländska Mästerskapen - SUM-SIM Yngre
fredag maj 17söndag maj 19
15:00 – 18:00
Norrländska Mästerskapen - SUM-SIM Yngre
Norrländska Mästerskapen - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
fredag maj 17söndag maj 19
15:00 – 23:00
Norrländska Mästerskapen - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Norrländska Mästerskapen - SUM-SIM Yngre
fredag maj 17söndag maj 19
15:00 – 18:00
Norrländska Mästerskapen - SUM-SIM Yngre
Norrländska Mästerskapen - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
fredag maj 17söndag maj 19
15:00 – 23:00
Norrländska Mästerskapen - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Norrländska Mästerskapen - SUM-SIM Yngre
fredag maj 17söndag maj 19
15:00 – 18:00
Norrländska Mästerskapen - SUM-SIM Yngre
Norrländska Mästerskapen - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
fredag maj 17söndag maj 19
15:00 – 23:00
Norrländska Mästerskapen - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Täby Invite - SUM-SIM Yngre
fredag maj 31söndag juni 2
15:00 – 18:00
Täby Invite - SUM-SIM Yngre
Täby Invite - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
fredag maj 31söndag juni 2
15:00 – 18:00
Täby Invite - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Täby Invite - SUM-SIM Yngre
fredag maj 31söndag juni 2
15:00 – 18:00
Täby Invite - SUM-SIM Yngre
Täby Invite - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
fredag maj 31söndag juni 2
15:00 – 18:00
Täby Invite - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Täby Invite - SUM-SIM Yngre
fredag maj 31söndag juni 2
15:00 – 18:00
Täby Invite - SUM-SIM Yngre
Täby Invite - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
fredag maj 31söndag juni 2
15:00 – 18:00
Täby Invite - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Sundsvall Sim - Simiaden
lördag juni 8söndag juni 9
08:00 – 18:00
Sundsvall Sim - Simiaden
Sundsvalls Sim - Simiaden+ 10-13år
lördag juni 8söndag juni 9
08:00 – 18:00
Sundsvalls Sim - Simiaden+ 10-13år
Sundsvall Sim - Stjärnskottet
lördag juni 8söndag juni 9
08:00 – 18:00
Sundsvall Sim - Stjärnskottet
Sundsvall Sim - SUM-SIM Yngre
lördag juni 8söndag juni 9
08:00 – 18:00
Sundsvall Sim - SUM-SIM Yngre
Sundsvall Sim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
lördag juni 8söndag juni 9
08:00 – 18:00
Sundsvall Sim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Sundsvall Sim - SumSim+ 13-16år
lördag juni 8söndag juni 9
08:00 – 18:00
Sundsvall Sim - SumSim+ 13-16år
Sundsvall Sim - Utmanaren
lördag juni 8söndag juni 9
08:00 – 18:00
Sundsvall Sim - Utmanaren
Sundsvall Sim - Simiaden
lördag juni 8söndag juni 9
08:00 – 18:00
Sundsvall Sim - Simiaden
Sundsvalls Sim - Simiaden+ 10-13år
lördag juni 8söndag juni 9
08:00 – 18:00
Sundsvalls Sim - Simiaden+ 10-13år
Sundsvall Sim - Stjärnskottet
lördag juni 8söndag juni 9
08:00 – 18:00
Sundsvall Sim - Stjärnskottet
Sundsvall Sim - SUM-SIM Yngre
lördag juni 8söndag juni 9
08:00 – 18:00
Sundsvall Sim - SUM-SIM Yngre
Sundsvall Sim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
lördag juni 8söndag juni 9
08:00 – 18:00
Sundsvall Sim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Sundsvall Sim - SumSim+ 13-16år
lördag juni 8söndag juni 9
08:00 – 18:00
Sundsvall Sim - SumSim+ 13-16år
Sundsvall Sim - Utmanaren
lördag juni 8söndag juni 9
08:00 – 18:00
Sundsvall Sim - Utmanaren
SM/JSM/Para-SM - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
onsdag juli 3söndag juli 7
08:00 – 18:00
SM/JSM/Para-SM - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
SM/JSM/Para-SM - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
onsdag juli 3söndag juli 7
08:00 – 18:00
SM/JSM/Para-SM - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
SM/JSM/Para-SM - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
onsdag juli 3söndag juli 7
08:00 – 18:00
SM/JSM/Para-SM - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
SM/JSM/Para-SM - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
onsdag juli 3söndag juli 7
08:00 – 18:00
SM/JSM/Para-SM - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
SM/JSM/Para-SM - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
onsdag juli 3söndag juli 7
08:00 – 18:00
SM/JSM/Para-SM - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Sum-sim & Sommarsim - Medley f.2015 och yngre orange
onsdag juli 10söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sum-sim & Sommarsim - Medley f.2015 och yngre orange
Sum-Sim & Sommarsim - Medley f.2014
onsdag juli 10söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sum-Sim & Sommarsim - Medley f.2014
Sum-Sim & Sommarsim - Simiaden+ 10-13år
onsdag juli 10söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sum-Sim & Sommarsim - Simiaden+ 10-13år
Sum-sim & Sommarsim - Stjärnskottet
onsdag juli 10torsdag juli 11
08:00 – 18:00
Sum-sim & Sommarsim - Stjärnskottet
Sum-Sim - SUM-SIM Yngre
onsdag juli 10söndag juli 14
15:00 – 18:00
Sum-Sim - SUM-SIM Yngre
Sum-Sim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
onsdag juli 10söndag juli 14
15:00 – 18:00
Sum-Sim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Sum-Sim & Sommarsim - SumSim+ 13-16år
onsdag juli 10torsdag juli 11
08:00 – 18:00
Sum-Sim & Sommarsim - SumSim+ 13-16år
Sum-sim & Sundsvall Sommarsim - Utmanaren
onsdag juli 10söndag juli 14
09:00 – 18:00
Sum-sim & Sundsvall Sommarsim - Utmanaren
Sum-sim & Sommarsim - Medley f.2015 och yngre orange
onsdag juli 10söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sum-sim & Sommarsim - Medley f.2015 och yngre orange
Sum-Sim & Sommarsim - Medley f.2014
onsdag juli 10söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sum-Sim & Sommarsim - Medley f.2014
Sum-Sim & Sommarsim - Simiaden+ 10-13år
onsdag juli 10söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sum-Sim & Sommarsim - Simiaden+ 10-13år
Sum-sim & Sommarsim - Stjärnskottet
onsdag juli 10torsdag juli 11
08:00 – 18:00
Sum-sim & Sommarsim - Stjärnskottet
Sum-Sim - SUM-SIM Yngre
onsdag juli 10söndag juli 14
15:00 – 18:00
Sum-Sim - SUM-SIM Yngre
Sum-Sim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
onsdag juli 10söndag juli 14
15:00 – 18:00
Sum-Sim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Sum-Sim & Sommarsim - SumSim+ 13-16år
onsdag juli 10torsdag juli 11
08:00 – 18:00
Sum-Sim & Sommarsim - SumSim+ 13-16år
Sum-sim & Sundsvall Sommarsim - Utmanaren
onsdag juli 10söndag juli 14
09:00 – 18:00
Sum-sim & Sundsvall Sommarsim - Utmanaren
Sundsvall Sommarsim - Simiaden
torsdag juli 11fredag juli 12
08:00 – 18:00
Sundsvall Sommarsim - Simiaden
Sundsvall Sommarsim - SUM-SIM Yngre
torsdag juli 11söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sundsvall Sommarsim - SUM-SIM Yngre
Sundsvall Sommarsim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
torsdag juli 11söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sundsvall Sommarsim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Sum-sim & Sommarsim - Medley f.2015 och yngre orange
onsdag juli 10söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sum-sim & Sommarsim - Medley f.2015 och yngre orange
Sum-Sim & Sommarsim - Medley f.2014
onsdag juli 10söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sum-Sim & Sommarsim - Medley f.2014
Sum-Sim & Sommarsim - Simiaden+ 10-13år
onsdag juli 10söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sum-Sim & Sommarsim - Simiaden+ 10-13år
Sum-Sim - SUM-SIM Yngre
onsdag juli 10söndag juli 14
15:00 – 18:00
Sum-Sim - SUM-SIM Yngre
Sum-Sim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
onsdag juli 10söndag juli 14
15:00 – 18:00
Sum-Sim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Sum-sim & Sundsvall Sommarsim - Utmanaren
onsdag juli 10söndag juli 14
09:00 – 18:00
Sum-sim & Sundsvall Sommarsim - Utmanaren
Sundsvall Sommarsim - Simiaden
torsdag juli 11fredag juli 12
08:00 – 18:00
Sundsvall Sommarsim - Simiaden
Sundsvall Sommarsim - SUM-SIM Yngre
torsdag juli 11söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sundsvall Sommarsim - SUM-SIM Yngre
Sundsvall Sommarsim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
torsdag juli 11söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sundsvall Sommarsim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Sum-sim & Sommarsim - Medley f.2015 och yngre orange
onsdag juli 10söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sum-sim & Sommarsim - Medley f.2015 och yngre orange
Sum-Sim & Sommarsim - Medley f.2014
onsdag juli 10söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sum-Sim & Sommarsim - Medley f.2014
Sum-Sim & Sommarsim - Simiaden+ 10-13år
onsdag juli 10söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sum-Sim & Sommarsim - Simiaden+ 10-13år
Sum-Sim - SUM-SIM Yngre
onsdag juli 10söndag juli 14
15:00 – 18:00
Sum-Sim - SUM-SIM Yngre
Sum-Sim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
onsdag juli 10söndag juli 14
15:00 – 18:00
Sum-Sim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Sum-sim & Sundsvall Sommarsim - Utmanaren
onsdag juli 10söndag juli 14
09:00 – 18:00
Sum-sim & Sundsvall Sommarsim - Utmanaren
Sundsvall Sommarsim - SUM-SIM Yngre
torsdag juli 11söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sundsvall Sommarsim - SUM-SIM Yngre
Sundsvall Sommarsim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
torsdag juli 11söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sundsvall Sommarsim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Sum-sim & Sommarsim - Medley f.2015 och yngre orange
onsdag juli 10söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sum-sim & Sommarsim - Medley f.2015 och yngre orange
Sum-Sim & Sommarsim - Medley f.2014
onsdag juli 10söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sum-Sim & Sommarsim - Medley f.2014
Sum-Sim & Sommarsim - Simiaden+ 10-13år
onsdag juli 10söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sum-Sim & Sommarsim - Simiaden+ 10-13år
Sum-Sim - SUM-SIM Yngre
onsdag juli 10söndag juli 14
15:00 – 18:00
Sum-Sim - SUM-SIM Yngre
Sum-Sim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
onsdag juli 10söndag juli 14
15:00 – 18:00
Sum-Sim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
Sum-sim & Sundsvall Sommarsim - Utmanaren
onsdag juli 10söndag juli 14
09:00 – 18:00
Sum-sim & Sundsvall Sommarsim - Utmanaren
Sundsvall Sommarsim - SUM-SIM Yngre
torsdag juli 11söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sundsvall Sommarsim - SUM-SIM Yngre
Sundsvall Sommarsim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen
torsdag juli 11söndag juli 14
08:00 – 18:00
Sundsvall Sommarsim - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen

06:00

07:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00
















Träning - SUM-SIM Yngre 16:00 – 17:15
Träning - Stjärnskottet 16:00 – 17:00
Träning, uppvärmning 20 min - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen 16:40 – 19:00
Träning - Utmanaren 17:00 – 18:00
Träning - SUM-SIM Yngre 17:20 – 17:40
Träning - Medley f.2015 och yngre orange 18:00 – 18:45
Träning - SumSim+ 13-16år 19:00 – 20:30
















Träning - SUM-SIM Yngre 06:30 – 07:45
Träning - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen 06:30 – 07:45
Träning - Simiaden 16:00 – 17:00
Träning, uppvärmning 20 min - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen 16:40 – 19:00
















Träning - SUM-SIM Yngre 09:00 – 10:30
Landträning - SUM-SIM Yngre 10:40 – 11:10
















Träning - Medley f.2015 och yngre orange 10:10 – 10:55
Träning - Medley f.2015 och yngre svart 10:55 – 11:40
Träning - Simiaden+ 10-13år 13:00 – 14:00
Träning - Medley f.2014 13:30 – 14:15
Träning - Masters Junior 14:00 – 15:00
Träning - SumSim+ 13-16år 14:00 – 15:00
Träning - Medley f.2013 och äldre 14:15 – 15:00
Styrka - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen 15:00 – 16:00
Träning - Simiaden 15:00 – 16:00
Träning - Stjärnskottet 15:00 – 16:00
Träning - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen 16:00 – 18:00
Träning - Utmanaren 16:00 – 17:00
Träning - Masters 17:00 – 18:00
















Träning - Simiaden+ 10-13år 16:00 – 17:00
Styrka - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen 17:00 – 18:00
Träning - Simiaden 17:00 – 18:00
Landträning - SUM-SIM Yngre 17:30 – 18:00
Träning - SUM-SIM Yngre 18:00 – 20:00
Träning - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen 18:00 – 20:00
Träning - Masters 20:00 – 21:00
Träning - Masters Junior 20:00 – 21:00
















Träning - SUM-SIM Yngre 16:00 – 17:15
Träning, uppvärmning 20 min - Sum-Sim & Mästerskapsgruppen 16:40 – 19:00
Axelträning - SUM-SIM Yngre 17:20 – 17:40
















Träning - Simiaden 17:00 – 18:00
















Träning - Stjärnskottet 16:00 – 17:00
Träning - Utmanaren 17:00 – 18:00
Träning - Medley f.2015 och yngre orange 18:00 – 18:45
















































Vårsimiaden - Medley f.2013 och äldre 08:00 – 18:00
Vårsimiaden - Medley f.2014 08:00 – 18:00
Vårsimiaden - Medley f.2015 och yngre orange 08:00 – 18:00
Vårsimiaden - Medley f.2015 och yngre svart 08:00 – 18:00
Vårsimiaden - Simiaden 08:00 – 18:00
Vårsimiaden - Simiaden+ 10-13år 08:00 – 18:00
Vårsimiaden - Stjärnskottet 08:00 – 18:00
Vårsimiaden - Utmanaren 08:00 – 18:00
Träning - Medley f.2015 och yngre orange 10:10 – 10:55
Träning - Medley f.2015 och yngre svart 10:55 – 11:40
Träning - Medley f.2014 13:30 – 14:15
Träning - Medley f.2013 och äldre 14:15 – 15:00
















































Träning - Utmanaren 16:00 – 17:00
Träning - Medley f.2015 och yngre svart 17:00 – 17:45
Träning - Simiaden 17:00 – 18:00
Träning - Stjärnskottet 17:00 – 18:00
Träning - Medley f.2014 17:45 – 18:30
Träning - Medley f.2013 och äldre 18:30 – 19:15
















Läger - Simiaden 08:00 – 23:59
















Läger - Simiaden 00:00 – 23:59
















Läger - Simiaden 00:00 – 23:59
















Läger - Simiaden 00:00 – 18:00
Träning - Medley f.2015 och yngre orange 10:10 – 10:55
Träning - Medley f.2015 och yngre svart 10:55 – 11:40
Träning - Medley f.2014 13:30 – 14:15
Träning - Medley f.2013 och äldre 14:15 – 15:00
Träning - Stjärnskottet 15:00 – 16:00
Träning - Utmanaren 16:00 – 17:00
















































Träning - Utmanaren 16:00 – 17:00
Träning - Medley f.2015 och yngre svart 17:00 – 17:45
Träning - Simiaden 17:00 – 18:00
Träning - Stjärnskottet 17:00 – 18:00
Träning - Medley f.2014 17:45 – 18:30
Träning - Medley f.2013 och äldre 18:30 – 19:15
















Träning - Stjärnskottet 16:00 – 17:00
Träning - Utmanaren 17:00 – 18:00
Träning - Medley f.2015 och yngre orange 18:00 – 18:45
















































Träning - Medley f.2015 och yngre orange 10:10 – 10:55
Träning - Medley f.2015 och yngre svart 10:55 – 11:40
Träning - Medley f.2014 13:30 – 14:15
Träning - Medley f.2013 och äldre 14:15 – 15:00
Träning - Stjärnskottet 15:00 – 16:00
Träning - Utmanaren 16:00 – 17:00
















































Träning - Utmanaren 16:00 – 17:00
Träning - Medley f.2015 och yngre svart 17:00 – 17:45
Träning - Simiaden 17:00 – 18:00
Träning - Stjärnskottet 17:00 – 18:00
Träning - Medley f.2014 17:45 – 18:30
Träning - Medley f.2013 och äldre 18:30 – 19:15
















Träning - Stjärnskottet 16:00 – 17:00
Träning - Utmanaren 17:00 – 18:00
Träning - Medley f.2015 och yngre orange 18:00 – 18:45
















































Hemmalägerdag - Stjärnskottet 09:00 – 18:00
Träning - Medley f.2015 och yngre orange 10:10 – 10:55
Träning - Medley f.2015 och yngre svart 10:55 – 11:40
Träning - Medley f.2014 13:30 – 14:15
Träning - Medley f.2013 och äldre 14:15 – 15:00
Träning - Stjärnskottet 15:00 – 16:00
Träning - Utmanaren 16:00 – 17:00
















































Träning - Utmanaren 16:00 – 17:00
Träning - Simiaden 17:00 – 18:00
Träning - Stjärnskottet 17:00 – 18:00
















Träning - Stjärnskottet 16:00 – 17:00
Träning - Utmanaren 17:00 – 18:00